Lekcje indywidualne

Śpiew:

Zajecia indywidualne to najlepszy sposób na szybkie efekty pracy. Podczas zajęć jeden na jeden uczeń jest w stanie w sposób optymalny poznać swoje ciało, pokonywać ograniczenia i pracować nad swoim warsztatem. Podczas zajęć pracujemy nad techniką czerpiąc z nowoczesnych trendów nauczania ( SLS, Mix Singing, Flow Phonation, CVT). Kierujemy się jednak zasadą, że jest to tylko kierunkowskaz, a na końcu drogi jest Wasz dobry, zdrowy głos, więc podejście indywidualne jest tu nieodzowne. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę z metodyki nauczania śpiewu na licznych warsztatach, kursach, seminariach. Niezmiernie ważne jest dla nas nawiązanie dobrej relacji z uczniem, który czerpiąc radość z naszych spotkań, mając zaufanie do trenera, potrafi szybciej i efektywniej pokonać trudności, które stoją na drodze do sukcesu wokalnego.

Koszt

60 min-120,-

45 min-100,-

Nauka gry na pianinie dla wokalisty:

Nauka gry na pianinie dla wokalistów to kształcenie niezbędnych umiejętności, aby móc zagrać sobie akompaniament podczas występu, komponowania piosenki. Umiejętność grania na instrumencie rozwija kolejne kompetencje muzyczne, które sprawiają, ze stajemy się bardziej świadomymi wokalistami.

Koszt:

60 min-120,

45 min-100,-

Możliwość występów

Nie chcemy, żebyś po prostu śpiewał pod prysznicem swoim świeżo wyszkolonym głosem. Wszyscy nasi studenci śpiewu mają wiele możliwości występów w recitalach i przedstawieniach, które organizujemy w szkole przez cały rok. Uczniowie będą mogli występować z innymi uczniami w swojej grupie wiekowej i poziomie umiejętności. Występy dają uczniom możliwość przećwiczenia tego ostatniego etapu programu nauczania muzyki poprzez ćwiczenie prezentacji swoich umiejętności na forum publicznym. Podekscytowanie i nerwy związane z występami publicznymi często mogą wykoleić dobrą technikę, jeśli nie została ona odpowiednio wyuczona i wzmocniona.

Budowanie zaufania

Nie ma potężniejszego narzędzia w budowaniu pewności siebie niż przezwyciężenie lęku przed występami publicznymi. Lekcje wokalne uczą studentów kontroli i treningu relaksacji ciała podczas występów. Niepokój i stres związany z występami często przekładają się na nie do końca udany występ. Wielu wokalistów czuje się świetnymi piosenkarzami w mniejszych, nieformalnych warunkach – w studiu nagraniowym lub nawet pod prysznicem – i często uważa, że odtworzenie tej samej jakości występu przed większą publicznością jest trudne lub niemożliwe. Nasi nauczyciele nauczą Cię, jak przezwyciężyć ten strach i uwolnić wewnętrzną pewność siebie i pełny muzyczny potencjał.

Profesjonalne szkolenie – NIE tylko dla początkujących!

Oferujemy profesjonalne szkolenia w wielu różnych gatunkach. Pomogliśmy wielu studentom przygotować się do przesłuchań do występów, zespołów i pokazów. Mamy również wielu pracujących profesjonalistów, którzy szukają u nas instrukcji wokalnych, aby uzyskać pomoc w pracy nad projekcją swojego głosu podczas przemawiania na forum publicznym. Przez cały rok oferujemy również profesjonalne warsztaty wokalne, dające więcej możliwości śpiewania i przemawiania w większych grupach.