Szkoła Beautifulvoice działa już od blisko 13 lat. Powstała z zamiłowania do muzyki i z chęci przekazania wiedzy oraz doświadczenia osobom chcącym rozwinąć się wokalnie. Wokalistom wkraczającym w szeroko pojęty świat estrady. Prężnie działamy i cały czas się rozwijamy. Staramy się o jak najlepszą ofertę kursów i warsztatów, które pomogą się rozwinąć. Bądź też  podnieść poziom  kwalifikacji  miłośnikom sztuki wokalnej. Nasi uczniowie biorą udział w wielu festiwalach i konkursach w kraju oraz za granicą, gdzie odnoszą liczne sukcesy. Tworzą również swoje własne kompozycje i z powodzeniem prezentują je coraz szerszej publiczności. Tworzymy możliwości rozwoju zarówno dla młodych artystów jak i profesjonalnych wokalistów. Nasi uczniowie występują również w znanych programach telewizyjnych. W ostatnich latach mieliśmy naszych reprezentantów nawet w finałach takich emisji jak The Voice Kids. Kilkoro naszych młodych artystów otrzymało również angaże w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie występują m.in w “Les Miserables”.   Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować pewność siebie jako piosenkarz, czy aspirujesz do zostania profesjonalnym wykonawcą, Beautifulvoice to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją podróż. Po co więc czekać? Zapisz się na lekcje śpiewu już dziś i zacznij spełniać swoje muzyczne marzenia!

W najbliższym czasie mamy w planach rozszerzenie naszej działalności o nowe kierunki. Zapraszamy  do suskrypcji naszego Newslettera, który będzie Was informował na bieżąco o nowościach na stronie i aktywnościach  szkoły.

home6-image3
Witamy w naszym studio

Spełnij swoje wokalne marzenia już teraz !

W naszej szkole wokalnej uczymy zarówno tych młodszych artystów jak i osoby dorosłe chcące poszerzyć możliwości swojego głosu.

post-image24
TRENINGI WOKALNE

Gotowi, aby poprawić Wasze umiejętności wokalne?

Jesteś doświadczonym wykonawcą, lub dopiero zaczynasz i chcesz się dalej rozwijać, nasi utalentowani i doświadczeni nauczyciele śpiewu posiadają umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Szczęśliwych studentów
Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.
Godzin ćwiczeń
about-page-image2

Stworzymy głos Twoich marzeń!

Dlaczego wybrać nas?

Spieszymy z odpowiedzią

Uczymy uczniów od poziomu początkującego do zaawansowanego śpiewać w wielu różnych stylach muzycznych. Prywatne lekcje muzyki skupiają się na budowaniu solidnych podstaw, a także pozwalają na twórczą ekspresję muzyczną wraz z treningiem improwizacji.

Niezależnie od tego, czy Twoje upodobania i talenty biegną w kierunku muzyki klasycznej czy karaoke, mamy dla Ciebie odpowiednie szkolenie wokalne.

Nasze plany lekcji śpiewu są dostosowane do każdego ucznia w oparciu o jego poziom i cele. Studenci mogą spodziewać się wymiernych postępów dzięki angażującemu repertuarowi, technice wokalnej, teorii i nie tylko.

[instagram-feed feed=1]