Produkcja video

Tworzenie treści wizualnych do swojej muzyki daje niezastąpioną możliwość pokazania, kim jesteś, co robisz i przyciągnięcia uwagi całej społeczności internetowej dzięki profesjonalnemu klipowi!

Tworzymy treści video dla naszych uczniów promujące ich twórczość na YT czy IG chcąc dotrzeć do nowych i odbiorców stworzyć swoją markę.

Zatrudniając Beautifulvoice jako twórcę treści wizualnych, zatrudniasz partnera, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy rozwoju, od koncepcji po ostateczny klip video. Nie każdy początkujący lub nawet zaawansowany artysta potrafi sam tworzyć treści video oraz promować swoją twórczość. Dlatego dajemy możliwość naszym uczniom stworzenia ich klipu z naszą pomocą i z użyciem nowoczesnego sprzętu.

Tworzymy materiały z okazji różnego rodzaju koncertów i eventów, w których występują nasi uczniowie .

Jednym z najczęstszych rodzajów materiałów, które kręcimy są klipy naszych uczniów. Możemy zrealizować Twój własny pomysł lub podpowiedzieć co moglibyśmy stworzyć dla Ciebie.

Realizujemy również video z Waszych nagrań studyjnych. Możecie je później zamieszczać w social mediach.

W naszej szkole tworzymy również nasze autorskie produkcje z udziałem uczniów i uczennic naszej szkoły. Na przykład podczas pandemii koronavirusa jako jedni z pierwszych stworzyliśmy klip z wykorzystaniem domowych nagrań naszych uczniów. Realizujemy również świąteczne klipy video naszej szkoły czy projekty takie jak na przykład “”Mamo, tato” czy ostatnio “Stand Up”.

Kiedy nadejdzie czas, aby zaprezentować swoją muzykę, możesz nam zaufać w zakresie produkcji wideo Powyżej znajdują się klipy, które nasi filmowcy nakręcili z uczniami naszej szkoły.