Zajęcia grupowe

Zajecia grupowe:

Proponujemy udział w zajęciach grupowych, na których uczymy się pracy z zespołem, ćwiczymy słuch harmoniczny, czerpiemy radość ze wspólnego muzykowania. Nie ma wspanialszego i bardziej terapeutycznego uczucia, niż śpiewanie w grupie, którą jednoczy wspólna pasja i miłość do muzyki. Nasze zajęcia przyjmują formę warsztatów okazjonalnych ( ofertę śledź w aktualnościach) oraz zajęć cyklicznych.

Chcesz śpiewać w zespole? Daj nam znać, a odezwiemy się jak tylko będziemy uruchamiać nabór do grupy.

⁃ Grupa przygotowująca ( dla początkujących maluchów, które chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem)
⁃ Dziecięcy zespół ( 7- 13 lat)
⁃ Grupa młodzieżowa + dorośli (14+)

BUDUJEMY UMIEJĘTNOŚCI

BUDUJEMY ZAUFANIE

Nasze programy specjalizują się w zabawnych i wciągających lekcjach indywidualnych i grupowych. Lekcje śpiewu, próby i występy w naszej szkole pozwalają uczniom całkowicie swobodnie prezentować się samodzielnie i przed publicznością. Bez względu na poziom umiejętności, nasi profesjonalni trenerzy wokalni uczą podstawowych elementów, których potrzebuje wokalista, w tym między innymi pozostawania w tonacji, oddychania, barwy.

Dzięki naszym szczegółowym programom i osobistym technikom coachingowym uczeń z czasem stanie się niesamowitym wokalistą. Nasi instruktorzy mają doświadczenie w nauczaniu młodych kursantów i cierpliwej pracy z nimi, aby pomóc rozwijać ich umiejętności, jednocześnie dobrze się bawiąc i czując się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli szukasz lekcji śpiewu dla dzieci w Łodzi nie szukaj dalej niż Beautifulvoice.